אירועים על חוף הים

קיץ ישראלי לוהט מזמין יציאה לשפת הים

לתפאורה המתאימה, דאג כבר הטבע: הים נושק לאופק ארגמני בשעת השקיעה ולאחר מכן, מתגנב לו הלילה ופורש יריעות שחורות מנוקדות בכוכבים ממעל, תמונת נוף יפהפייה על חוף הים התיכון. אנשים יפים, לבושים במיטב מחלצותיהם, זורמים אל החוף המעוצב בטוב טעם, לאחר ימים של זיעה ושמש יוקדת, לאחר שעות ארוכות במשרדים ממוזגים עד קפואים…כמה נפלא לשהות ליד הים, לחוש במשבי רוח נעימים מול עוצמתו המדהימה של הטבע, לנקות את הראש והנשמה מכול העומס והמתחים…ולחייך בהנאה… ולהשלמת התמונה הפסטורלית, חברה איכותית להפקות אירועים מארגנת לכם כול מה שנחוץ להצלחת הערב, אתם יכולים להתחיל להיכנס לאווירה של חופשה: תאורת חוף, ישיבה נוחה בשאנטי, משקאות קרים בניחוח טרופי, מוסיקה טובה, מזנון לטעמכם וחברה נעימה…

אירוע על החוף - בקלאסה אחרת

צוות מקצועי מחברת הפקות אירועים יודע מה נחוץ על מנת להציע את המיטב למוזמני האירוע. כאשר מתכננים אירוע על שפת הים, לא מדובר בתנאים של אולם או פארק אירועים, כאן משתנים כללי המשחק וחייבים להקדיש מחשבה לכל פרט, על מנת להבטיח הצלחה, זה איננו פיקניק משפחתי או קומזיץ עם החבר'ה ליד הים… שהם בילוי מקסים אך שונה לחלוטין. אירוע לחברות הוא בסדר גודל שונה ובעל אופי שונה, המטרה היא לתכנן ולבצע עד הפרט האחרון, אירוע מושקע, יפה ומיוחד, שייתן מענה לדרישות האיכות של הלקוחות.

לפעמים, חלומות מתגשמים…

חברת הפקות אירועים יכולה להגשים לכם כול פנטזיה (כמעט 🙂

אתם מעלים רעיונות והתרגום המעשי – הוא כבר עניין של צוות המומחים שהחברה מציעה. הכול מתחיל מבחירת מקום האירוע, במקרה שלנו, ההחלטה היא – חוף הים. אך לא בכול חוף קיימים התנאים המתאימים להבטחת הנאת המוזמנים, לעתים מגבלות בתחומים שונים , יכולות להעיב על הצלחת האירוע.

סליחה, תקלה...

מי אינו זוכר אירוע, שהיה אמור להיות מהנה ויפה ומה ש"הפיל" אותו, היו "בעיות לוגסטיקה או אישורים הנחוצים לקיום האירוע אף לקוח לא היה רוצה שאזשהו פקח יבוא ויסגור את האירוע לחברת ההפקות קרן אופק יש את כל האישורים הנחוצים בכדי לקיים את האירוע על הצד הכ טוב שאפשר.

מי רוצה לאכול סטייק אנטריקוט עם חול?

על טעם ועל ריח – איש איננו מתווכח, אך ניתן בהחלט לצפות, שאירוע ברמה גבוהה יציע תפריט בסטנדרט גבוה, עשיר ומותאם לתנאי החוף ולקונספט הערב, במידה והוחלט עליו. תנאי החוף מיוחדים, יש משהו אקזוטי בהסבה על כרים ומחצלות ליד שולחנות הנמוכים, קרוב לאדמה ובמקרה זה, קרוב לחול שעל שפת הים.. וזה לא בהכרח נוח. לכל פרט קטן כזה יכולה להיות משמעות –שתחרוק לנו בין השיניים …חברת הפקות אירועים יודעת כיצד לבחור את הציוד המתאים, סוג התפריט ואופן הגשתו. החברה מזמינה קייטרינג ברמה גבוהה ומומחה לתחום ההסעדה מטעמה, בוחן עם המזמינים תפריטים לאירוע,  שיתאימו לתנאי החוף וישלימו את ההנאה.

ומה בתוכנית האומנותית?

תוכנית הערב חשובה לא פחות מבחירת המקום, המזון, העיצוב, המוסיקה , האווירה ועוד… לחברת הפקות אירועים מקצועית, יש מה להציע גם בתחום זה, במידה ומזמיני האירוע מעוניינים ברעיונות או בערב קונספט, החברה מציעה מפיק אירועים המתמחה בבניית מהלך האירוע, מציע תכנים, מכיר אומנים, להקות, מרקידים, מפעילים ועוד, ולעתים גם מנחה מקצועי שינהל את האירוע עבור המזמינים.

האחריות להצלחת האירוע מוטלת על חברת הפקות האירועים, לכן ההקפדה על פרטי ההפקה ובחירת השירותים, הספקים והציוד רבה ביותר. מנהל אירוע מנוסה מטעם חברת ההפקות, ינצח על הצוותים במיומנות ובמקצועיות  מקסימאלית וינהל אירוע מושלם שלא יישכח במהרה.
אנחנו חברת הפקות קרן אופק דואגים לכול האישורים הנחוצים בכדי לקיים את האירוע בחוף ים.
 

אנחנו חברת הפקות קרן אופק דואגים לכול האישורים הנחוצים בכדי לקיים את האירוע בחוף ים .
לקבלת מחיר אטרקטיבי לאירוע בחוף ים התקשרו  050-2171611