ארגון אירועים לוועדי עובדים

הפעם יצאנו לשטח ופגשנו את מי שאמון על ארגון אירועים בחברה, נשמע בגוף ראשון, כיצד הגיעו למסקנה, שהפתרון הטוב ביותר הוא לתת לחברה להפקת אירועים את שרביט הניצוח על אירועים בחברה.

"שנים אני חבר בוועד העובדים, מארגן ומבצע בעצמי ובעזרת שותפיי לתפקיד את האירועים בחברה על הצד הטוב ביותר. בשנים האחרונות השתנו הדרישות, אירועים מטעם החברה הפכו למוקד החיים החברתיים ורבים מהעובדים הם בעלי טעם משובח, צרכני תרבות נבונים ויוצאים לאירועי תרבות, לערבי קונספט ולמקומות בילוי וטיולים, כך שבכל שנה מחדש קיים הצורך להפתיע, לחדש וליצור עניין באירועי החברה. החלטתי לפנות לאנשי מקצוע בענף, לחברה להפקת אירועים, שהצוות שלה "שוחה" בנושא, מתמצא בטרנדים ובאופנות העכשוויות, מכיר ספקים, נותני שירותים, אומנים ומקומות מתאימים וגם בתחום ההסעדה יש לחברה להפקת אירועים, מגוון טעמים וסגנונות שונים להציע, הרבה יותר מכפי שהיה לנו, עם כל הניסיון שרכשנו במשך השנים, סך הכול , הרי לא מדובר בתחום ההתמחות שלנו… אני שוכנעתי, שעדיף לשלם קצת יותר לחברה להפקת אירועים ולקבל תוצאה ברמה מעולה, אירוע מושקע, מיוחד ואיכותי, לשביעות רצונם של העובדים וההנהלה. העבודה הקשה וכאבי הראש של ארגון האירוע היו של חברת הפקת האירועים ואת המחמאות-אנחנו, חברי הוועד קיבלנו…"

"חיפשנו מתכון מושלם לטיול חברה, ניסינו לתכנן בעצמנו אך לא הגענו להסכמה, על כול הצעה קמו מתנגדים והפגישה הפכה לעימות. החלטנו לפנות לחברה להפקת אירועים, שתציע לנו כמה אופציות לטיול מושלם לעובדי החברה. מתוך מספר הצעות, קיבלנו את זו שנראתה לנו המתאימה ביותר, היא כללה: אוטובוס, מדריך מעולה ומנוסה שירתק את העובדים, פעילות "אקסטרים": ג'יפים, קיאקים ופארק מים, הייתה אפשרות לסיורים מודרכים במוזיאוני מורשת , ארוחות בריאותיות בטבע בפינות חמד ששולבו במסלולי הטיול, סדנאות מיוחדות ובתום יום מלא עניין ומהנה-ערב במלון מצוין, מסיבה מונחית ע"י מרקידן והפעלות משעשעות, ריקודים ו"קריוקי". לאחר שחברה להפקת אירועים ארגנה עבורנו הכול, לא נותר לנו אלא ליהנות עם החבר'ה".

"עמדנו לפני ערב גיבוש והרגשנו שאין לנו רעיונות מתאימים, הכול נראה נדוש, או שכבר קיימנו ערב דומה ואולי הנושא לא יתאים ל"פרסונות" המשתתפות ועוד טיעונים וסיבות מכול סוג…השורה התחתונה הייתה: אם נרצה שערב הגיבוש יהיה סיפור הצלחה, עדיף לתת לחברה להפקת אירועים להפיק אותו. היו לנו חששות, לא היינו משוכנעים אך אז ישבנו יחד עם נציגי החברה והסברנו להם מהו קהל היעד ולמה מיועד הערב, שפע ההצעות שהניח צוות חברת ההפקות היה מדהים!  היינו מוקסמים, השארנו את כול ארגון הערב בידיהם, התרשמנו שיש להם היכולת להלהיב את העובדים באירוע מיוחד ושובה לב. ואכן, לא התאכזבנו, המקום שנבחר היה מושלם הושקעה מחשבה בכול פרט בעיצובו, המנחה שהביאו היה מצוין, הקייטרינג דאג לתפריט טעים והמוסיקה שנבחרה להתנגן ברקע-תרמה לאווירה הנעימה והתרבותית. המוזמנים התלהבו, ההרגשה הייתה מצוינת וכולם הרגישו בנוח. בסיום הערב הייתה שביעות רצון כללית גם מצד הביקורתיים ביותר…"

לקבלת מחיר אטרקטיבי התקשרו עוד היום 050-2171611