אירועי קונספט

מהו אירוע קונספט?

מדובר באירוע תוכן בנושא נבחר, ייחודו הוא בכך שאיננו "עוד מסיבה" אלא יש בו נושא מסוים סביבו מאורגן האירוע כולו, ברוחו נבחרים: העיצוב, התאורה, ההפעלות, התלבושות, האביזרים, תפריט הקייטרינג, המוסיקה ועוד…
על מנת להיכנס לאווירה המתאימה, חברת ההפקות מביאה תפאורה הולמת, כך שמרגע הכניסה לאירוע, מרגיש המשתתף חלק מחוויה במקום אחר בעולם, בתקופה שונה, הוא מתנתק מהמציאות המוכרת ולמספר שעות והופך לשחקן בהצגת תיאטרון גדולה, הכוללת מפעילים ושחקנים.
אירוע בסגנון "המערב הפרוע"


על מנת לחוש באווירה המיוחדת כדאי לצפות במערבון ישן…רעיונות יפים ניתן  ליישם בארגון אירוע מסוג זה. תפאורת "המערב הפרוע" אמורה להכניס לאווירה כפרית, מתקופה בה רכבות קיטור, סוסים ועגלות היו אמצעי התחבורה, שולפי אקדחים מהירים, שודדי דרכים ואינדיאנים…לכן נחוצים לאירוע: חבילות חציר, גדרות עץ, דלתות סלון לכניסה, קקטוסים, באר מים, פרה, עמוד תלייה, גלגלי כרכרה, דמויות של אינדיאני ובוקר לכניסה, תמונות "מבוקש", 'סימולאטור רודאו – "שור זועם", עמדות פעילות לבחירת המזמינים ועוד… 
האחראים להפעלת המתקנים, לבושים בהתאם לקונספט הערב- בבגדי בוקרים (חולצות משובצות בצבעים אדום ולבן, בנדנות וכובעי בוקרים).שפע אביזרים מוצעים לקהל בעמדות ובמרכזי הפעילות, הכול ברוח האירוע: שטרות דולרים עם תמונת חתן/כלת בר/בת מצווה, פרסים והפתעות.
ברקע מושמעת מוסיקת קאונטרי ומוסיקה עכשווית, מנחה מרקיד קבוצות רקדנים בריקודי שורות אופייניים ועוד. חברת ההפקות מספקת הגברה ותאורה למתחם הריקודים.
ההסעדה אף היא ברוח האירוע: ברביקיו אמריקני, מבחר בשרים, עוגות, מזנונים ומשקאות מתאימים. כאשר חברת הפקות אירועים מקצועית מתכננת איתכם ועבורכם אירוע קונספט, מכול סוג שהוא, הערב יהיה מושלם ויכלול כל מה שצריך כדי להיות ייחודי וסוחף!
אירוע בסגנון ברזילאי
בתכנון אירוע בסגנון ברזילאי, אנו יוצאים לאזור מלהיב ומסעיר בחלקו האחר של העולם, יש מקום לתפאורה טרופית, צמחייה ירוקה, פירות ופרחים, אורות צבעוניים, מזון אקזוטי, אווירה חושנית… 
עיצוב המתחם חשוב מאד, כמו גם התלבושות, הלהקות והמוסיקה הסוחפת …כל אלה תורמים להשראת אווירת קרנבל אמיתית. חברת ההפקות דואגת למקום מתאים לאירוע (הכולל את כל האישורים לקיום אירוע על חוף- ים), על החוף הים תדאג חברת ההפקות למציל, גנראטורים, שרשראות הוואי, כלי מקצב ברזילאיים, משרוקיות וסטיקלייטס.
הקייטרינג ישלב פירות אקזוטיים, קוקטיילים מיוחדים ובר שתייה – תוצרת חוץ (עיצוב בסגנון בר ברזילאי),תקליטן מקצועי, להקה ברזילאית, תאורת-חוף, גשר תאורה, פינות "זולה" (פוטונים, שולחנות, עששיות ועוד),אוהל לייקרה לבן ועוד…לרשות המוזמנים יעמוד צלם סטילס, שבתום האירוע ייתן לאורחים את  התמונות על  דיסק.
נתנו שתי דוגמאות לערבי קונספט בסגנונות שונים. 
התכנון המוקדם והמחשבה על כל פרט מבטיחים הצלחה והנאה למשתתפי האירוע. חברת הפקות מקצועית ובעלת ניסיון, תתרגם לכם כל רעיון ונושא לאירוע מושלם!