מאמרים

ימי כיף לחברות קרן אופק
מאמרים

אירועים לחברות

יום עבודה שגרתי בחברה, נעצור לכמה דקות, ניכנס לעולמו של העובד הנמצא בחברה שלנו, הוא מגיע אליה יום, יום, הוא אחד מיני רבים, הוא עומד מאחורי כל המונחים: "תפוקות", "השגת יעדים", פעילות החברה וההתנהלות.
אדם, פרט בחברה, עובד בחברה. איך לדאוג לאנשים המניעים את גלגלי החברה?

קרא/י עוד »
מאמרים

הפקות אירועים, מקצוענות – זה שם המשחק

הפקות אירועים נתפסות בטעות כתחום שכל אחד יכול להצליח בו, מה הבעיה? לדעת לתכנן, קשרים פה ושם וגם קצת מזל, כמובן…לפעמים זה גם מצליח אך לרוב-לא כדאי לסמוך על המזל בלבד…
זה בדיוק ההבדל בין חובבנות למקצוענות, גם בתחום הפקת האירועים, יש רמות שונות, איכויות שונות וכמובן, גם כאן פועל העיקרון שלא כל מה שזול- בהכרח משתלם..

קרא/י עוד »
מאמרים

טיפים להצלחת אירוע "הרמת כוסית"

רבים טוענים, שיש בידיהם נוסחה בדוקה להצלחה בהפקת אירועים. אך מניסיוננו, אין נוסחה אחת מושלמת הפקת אירועים לחברות, איננה יכולה להיות חובבנית והיא אינה נרכשת "על רגל אחת".
אנו יודעים שאת סודות המקצוע, לא תקבלו על מגשי הכיבוד הטעים

קרא/י עוד »

אירועי קונספט

מהו אירוע קונספט? מדובר באירוע תוכן בנושא נבחר, ייחודו הוא בכך שאיננו "עוד מסיבה" אלא יש בו נושא מסוים סביבו מאורגן האירוע כולו, ברוחו נבחרים: העיצוב, התאורה, ההפעלות, התלבושות, האביזרים, תפריט הקייטרינג, המוסיקה ועוד…
על מנת להיכנס לאווירה המתאימה, חברת ההפקות מביאה תפאורה הולמת, כך שמרגע הכניסה לאירוע, מרגיש המשתתף חלק מחוויה במקום אחר בעולם,

קרא/י עוד »

מסיבות פורים

הפנינג פורים ענק- זה שם המשחק! לכן אנו, צוות ההפקה של "קרן אופק הפקות", נכין עבורכם את זירת המשחקים!
אנו נעצב עבורכם את המתחם בו ייערך הפנינג פורים ענק, שיהיה בו כל מה שנחוץ ליום שמח ותוסס בביה"ס או במקום עבודתכם !

קרא/י עוד »

אז מה עושים בחנוכה?

"קרן אופק הפקות" תפיק עבורכם שפע פעילויות לילדים לחג החנוכה, לא צריך להתאמץ ולטרוח – רק ליצור קשר, לתאם איתנו הכול, להזמין ולשמוח!
המתחם שלנו הוא כיכר העיר מודיעין, בתוכו אנו נפיק עבורכם אירוע חנוכה-שלא חוויתם כמותו!

קרא/י עוד »

הפעלות לבתי ספר

עם "קרן אופק הפקות"- כל חג יהיה שמח! "קרן אופק הפקות" תפיק לכם במקצועיות הפעלות מיוחדות לחגים! לקראת החגים, צוותי החינוך בבתי הספר מתכוננים ומתכננים…
נחוצה פעילות לתלמידי בית הספר, אך מי יוציא לפועל את כל הרעיונות היפים? התוכנית-שלכם , הביצוע המקצועי-שלנו!

קרא/י עוד »

שילוב מתנות באירועים

ניתן ורצוי לשלב שימוש במתנות במסגרת אירועים מכל סוג. באירועי חברה נהוג להעניק לכל משתתף מתנה ממותגת בלוגו החברה כאשר המתנה צריכה להתאים לנושא ולאופי האירוע.
לדוגמא אם החברה או הארגון עושה אירוע גיבוש בסביבה החיצונית כגון טיול גיפים, רפטינג , קייאקים,חוף הים ועוד אזי המתנה צריכה לבוא מעולמות התוכן הללו.

קרא/י עוד »