ימי כיף לחברות וועדי עובדים

אחרי שגרה ועוד קצת שגרה – מה דעתכם "לשבור" אותה קצת באמצעות יום כיף לעובדים?

מטעינים מחדש את האנרגיות של עובדי החברה ביום שמלא ב…

אטרקציות, הפתעות, התרגשויות, צחוקים, אנרגיות חיוביות, הנאה, התרעננות, שחרור ועוד

בואו נפיק עבורכם יום כיף שהעובדים שלכם ידברו עליו עוד הרבה מאוד זמן…

 קונספט אחיד של יום כיף לעובדים לא תמצאו אצלנו, כיוון שהקונספט שלנו הוא להציע לכל חברה ימי גיבוש שמותאמים ל-DNA שלה ושל העובדים.
אז איך זה בעצם עובד?

יום כיף לעובדים – שלב אחר שלב

ובכל זאת יש לנו קונספט… הקונספט שלנו טמון בגישה להרכבת יום הכיף, וככה עובדים אצלנו ב-KO הפקות אירועים.

  • כל אחד ממרכיבי היום שנבחרו נבדק מראש על-ידי צוות KO הפקות אירועים, שיוצא לשטח ובוחן את האטרקציות, המסעדות והמקומות. כי חשוב לנו לראות במו עינינו שהדברים בשטח "יושבים" במדויק ושיש זרימה מתחילת היום ועד סופו המוצלח.
  • אנחנו מודעים לעובדה שלא כל העובדים מתחברים בדיוק לאותם דברים, ולכן גם לאחר בחירת מרכיבי יום הכיף, נשאיר לבחירת העובדים אופציות לפעילות – כי חשוב לנו שיום הכיף יהיה באמת-באמת כיף לכל אחד מהעובדים.
  • אנחנו דואגים לכם עד לפרטים הקטנים, ומארגנים עבורכם פינוקים, כמו; קרם הגנה למי ששכח, עיצוב שולחן קבלת פנים במראה מלבב, הגשת פירות קרירים בנקודת הזמן הנכונה, כי אנחנו חושבים על יום הכיף בהסתכלות של 360 מעלות.
  • ועוד משהו שהוא בהחלט קונספט אצלנו… ימי הכיף שלנו מותירים חותם על העובדים – ואתם מארגני האירוע תזכו לשבחים עוד הרבה מאוד זמן.

אז בואו ניפגש בכיף, ונרכיב לכם אחלה יום של כיף – רפרטואר עצום של לוקיישנים ואטרקציות. מה מתחשק לכם?

מוזמנים לברר בעזרתנו מה יעבוד לעובדים של החברה – KO הפקות אירועים – הפקת אירועים, יום כיף לעובדים, יום גיבוש וכל קונספט מתבקש – צרו איתנו קשר: 072-3969577