נופש חברה בארץ או בחו"ל

פורצים את גבולות השגרה – בנופש חברה KO הפקות אירועים - משלב הרעיון, דרך הפקה ועד לביצוע המוצלח

כשישאלו את העובדים שלכם איך היה בנופש החברה? התשובות יתחילו לזרום.
חלומי, מושלם, בדיוק בזמן, בדיוק מה שהייתי צריך, חזרתי מלא באנרגיה…

צוותי ההפקה שלנו ב-KO הפקות אירועים לומדים את חלום הנופש שלכם היטב, ורוקמים אותו למציאות.
אגב, אנחנו מאמינים שחלומות רוקמים מקרוב, ולכן גם אם מדובר בהפקת נופש חברה בארץ וגם אם מדובר בהפקת נופש חברה בחו"ל, אנחנו יוצאים לשטח ובונים אותו מהיסוד. שלב אחר שלב. אבל עוד לפני שמתחילים להוציא את החלום אל האור…  

נופש חברה חלומי מתחיל בכם! וכיוון שזה החלום שלכם נרצה לדעת:

אחרי בירור מעמיק והבנת הצרכים נפרוש בפניכם הצעות ליעדים, למסלול ולתכנים.
בשלב הבא, לאחר שהכיוון כבר ברור, יצא הצוות שלנו לבדוק האם התוכנית מתקיימת במציאות – וזאת על מנת לוודא שהבקשות שלכם מתקיימות 1:1 גם במציאות.

חשוב לנו שתדעו! מאחורי הנופשים שאנו מציעים עומדת חברה שתלווה אתכם לאורך כל הדרך – והמשפט 'הבטחות צריך לקיים' הוא רק נקודת המוצא שלנו. צוותי ההפקה שלנו ידאגו שכל מרכיב בנופש וכל פרט, ולו הזעיר ביותר בתוכנית הנופש, יתממש לשביעות רצונכם.

הנופשים שלנו נבנים בהתאמה להרכבים שונים. מהו ההרכב שלכם?

בואו נרקום את הנופש החלומי שלכם לחברה ולעובדים – KO הפקות אירועים – נופש חברה בארץ, נופש חברה בחו"ל למגוון יעדים ובהתאמה להרכבים משתנים – צרו איתנו קשר: 072-3969577

מה כולל נופש חברה?

כשמדברים על הפקת נופש לחברה מדברים בדרך כלל על אירוע שצריך להיות מרגש, שונה ואחר, ולכן אנחנו הכתובת הכי טובה שאליה כדאי לכם לפנות. אצלנו תוכלו לבחור בין אפשרויות רבות כמו:

  • שילוב של בריכה בנופש
  • אירוע על חוף הים
  • הפנינג עם פעילויות שונות
  • רכיבה על אופניים במסלולים הכי יפים בארץ ועוד

הצוות שלנו כולל אנשי מקצוע שחיים ונושמים את התחום מזה שנים, כך שאיתנו תוכלו להיות בטוחים שנשים לב לכל הפרטים, הגדולים והקטנים. מבין הלקוחות הגדולים שלנו ניתן למצוא חברות מוכרות כמו פלאפון, חברת פז-גז ועוד רבות אחרות, כך שגם במקרה שלכם אין לנו ספק שנוכל לעשות הכול כדי שתצאו כמה שיותר מרוצים. זה לא משנה אם מטרת הנופש היא ליצור הוואי וחיבור בין העובדים או שיש לכם כל מטרה אחרת, כי בכל מקרה תכנון נכון יסייעו לכך שהאירוע יהיה מושלם.